0216 550 22 00
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

BEPPE, bir aile işletmesi. 2010 yılından bu yana bizlerin, Kuzuoğlu ailesinin yönetiminde. Daha önce eğitim ve basım sektörlerindeki iş yaşamımızı tamamladıktan sonra yaşadığımız bölgede, ailenin toplanma noktası görevi yükleyebileceğimiz bir iş yapmak istedik. Daha önce müşterisi olduğumuz BEPPE bizim için güzel bir fırsat oldu. Deneyim sahibi olmadığımız bir alanda faaliyet gösterme fikri hepimizi çok heyecanlandırdı.

Kısa Tarihçemiz

İlk altı ayımız işi, işleyişi tanımakla geçti. Bu dönemin sonunda mevcut yapının eksiklerini saptama, üretim ve servis prosedürlerini tarifleme sürecine geçtik. Yaklaşık iki yıl süren bu dönem sonunda iyi işleyen, sevilen ve güvenilen bir yerel pizza restoranı olduğumuzu söyleyebiliriz.

Bu iki yıllık ilk aşamadan sonra esas işimiz başladı. BEPPE’nin servis ettiği ana ürün olan pizzayı nasıl farklılaştırabilirdik? Bu sorunun cevabını menümüzde ‘Sıradışı Pizzalar’ başlığıyla yarattığımız bir bölümle aştık. Sıradışı Pizzalar, bize yepyeni fırsatlar ve elbette yükler getirdi. Bildiğimiz (biz bu kategoriye geleneksel diyoruz) pizza üretimi daha çok montaj gibi görülebilir, domates sosunu, peyniri ve hazırlanmış malzemeleri hamurunuzun üzerine belli bir sırayla koyarsınız. Sıradışı pizzalarda yer alan ürünler ise önemli bir profesyonel mutfak çalışması gerektiriyor. Örneğin tavşanlı pizza için önce tavşanı pişirmeniz, tavşanın kendi suyundan sos üretmeniz, kullanacağınız siyah eriği işlemeniz gerekiyor. Yani iş, birdenbire karmaşık bir profesyonel mutfak üretimine dönüşüyor.

BEPPE’nin daha niş bir yere gelmesinde sıradışı pizzalarımız çok önemli bir görev üslendi. Bu sürecin ikinci aşamasında sıradışı pizzaları destekleyecek içecek kategorisine çalışmamız gerekiyordu. Bu kategori ‘şarap’ oldu. Şarap bölümümüze çok emek harcıyoruz, her gün öğrenmeye devam ediyoruz. 2018 yılbaşı itibarıyla yaklaşık 500 çeşit şarap sunuyoruz konuklarımıza. Anadolu ve Trakya’nın ev sahipliği yaptığı üzümlerden hazırlanan şarapların neredeyse tamamını tanıyoruz, gücümüz yettiğince hepsine menümüzde yer veriyoruz. Ülkemizdeki en geniş şarap menülerinden birisine sahip olmamız bizimle ilk kez tanışan konuklarımız için büyük bir sürpriz oluyor.

Ürünlerimiz kadar servisimize emek veriyoruz. Yalnızca karnını doyurmak için gelen değil, yemeği kültürel bir etkinliğin merkezinde gören konuklarla birlikte olmak istiyoruz. Bu yanıyla da iz bırakan bir deneyim sunmaya çalışıyoruz. Seçtiğimiz aksesuarlarımız, ayrıntı gibi görülebilecek tamamlayıcı unsurlar için ürettiğimiz çözümler hep bu deneyim kalitesini yükseltmek için harcadığımız emeği gösteriyor.

‘BEPPE’nin müşterileri kimler?’ sorusuna biz ‘entellektüel, açık fikirli ve zevk sahibi dostlar’ diye cevap veriyoruz. Eğer bu sıfatlar size uygunsa, sanırız BEPPE’yi tanımak size iyi gelir.